Як зробити пропозицію індивідуальною

Заповніть форму
і ми створимо Вашу ідеальну пропозицію!
або зв’яжіться самостійно

Вітаємо тебе, адже якщо ти читаєш цю статтю, то ти наважився зробити один із найважливіших кроків у своєму житті.  Так-так, йдеться про пропозицію руки та серця.  Раніше ми писали про те, як не перенервувати під час пропозиції або про те, як підібрати каблучку ідеального розміру.  На нашому сайті ти знайдеш багато різних підказок.  А ось сьогодні ми поговоримо про те, як зробити пропозицію індивідуальною.  Йдеться про те, як вибрати ідеальний формат для своєї другої половинки і які можливі сценарії можуть бути.

 Тест на уважність
Перше, що ми дізнаємося у клієнта після того, як узгоджуємо нашу співпрацю, то це інтереси дівчини.  Наше головне питання «Хто вона?».  Знання та розуміння, начебто, незначних деталей щоденної рутини звужує наш пошук «ідеального концепту».  Тому сміливо можемо назвати цей пункт тестом на уважність.  Чи знаєш ти її улюблений фільм чи книгу, які вона має хобі та мрії, як вона проводить час наодинці з собою.  На жаль, через свій досвід, можемо сказати, що багато чоловіків звертають увагу лише на «спільне проведення часу».  Можливо, вона завжди мріяла бути актрисою, при цьому працюючи юристом?  Тоді це дає нам їжу для роздумів, як задіяти цю нездійсненну мрію.  Тому зараз, цієї секунди, пропонуємо тобі поспостерігати за своєю коханою жінкою.  Послухати, що вона каже, що її хвилює і що щиро тішить.  Знання цих речей спростить завдання і тобі, і нам.

 З якою емоцією вона асоціюється?
Задай питання собі: «З якими емоціями у мене вона асоціюється?».  Кожна з нас абсолютно унікальна та неповторна, з безліччю особистих якостей та інтересів.  З яким словом у тебе асоціюється твоя жінка? Може, вона феєрверк або ніжність, можливо, вона асоціюється у тебе з дитячою чистотою чи мудрістю.  Можливо, вона – все в одному флаконі.  Пропонуємо тобі скоротити вибір усіх можливих епітетів та афоризмів до 3-х слів.  Саме ці три слова стануть основою для створення вашого чарівного вечора чи ранку.


Який формат вибрати?
Сміливо можемо себе назвати ще Шерлоками.  Адже після того, як ти надаєш нам всю необхідну інформацію про свою другу половинку, ми починаємо наше розслідування щодо «деталів».  Безумовно, без твого опису своєї жінки буде складніше, але силу досвіду ніхто не скасовував.  При виборі формату сюрпризу слід звернути увагу на привід.  Що ви святкуєте і яка масштабність підходить для цього святкування?  Хотіла б вона щоб ви були вдвох чи вона дуже комунікабельна особистість, яка рада буде в моменті «Х» зібрати всіх своїх людей?  Якщо тебе цікавить романтичний вечір, то пропонуємо зробити його більш нестандартним.  Все залежить від ваших особистих побажань, але тут можна виявити креативність.  Круто провести гарний вечір вдовою, але що якщо ми тобі запропонуємо цікавий квест зі змінною локацій та вражень?


Можемо тобі впевнено сказати, що будь-який сюрприз зроблений саме для своєї людини і другої половинки буде незабутнім.  Тут справа лише в тому, наскільки добре ти її знаєш і наскільки зможеш довіритися нам у пошуку ідеального концепту для неї.  Не хвилюйся, дзвони нам і зробимо ваш особливий і незабутній вечір.