Гороскоп дружин: якими будуть дівчата у шлюбі?

Заповніть форму
і ми створимо Вашу ідеальну пропозицію!
або зв’яжіться самостійно

 Впевнені, що кожного чоловіка цікавить, якою буде дівчина у шлюбі.  Не секрет, що згодом усі ми відкриваємося своїй другій половинці повністю. Пропонуємо вам прочитати нашу статтю, і дізнатися, якою буде ваша дівчина у шлюбі.

 Риби
Вона прекрасна господиня, любить створювати навколо себе затишок та готувати.  Щастя і гармонія в сім'ї для неї понад усе. Вона віддана своїй другій половинці.  Риба - актриса, ви ніколи не дізнаєтеся, що насправді вона відчуває, у такої дівчини завжди варто запитувати про плани та думки.


Водолій
Ідеальна дружина, з нею весело та приємно.  У будь-якому віці вона радуватиме своєю легкістю та усмішкою.  Дуже любить свободу.  Серйозно ставиться до сімейного життя, цінує свій особистий простір і свого обранця, потребує гармонії та духовної єдності з коханим.  Вона завжди знайде собі заняття чи нове хобі, вона не має часу на ревнощі та скандали.


Козеріг
Дуже важливо, така дівчина має власний погляд на розвиток відносин і створення сім'ї.  Вибір Козерога – чоловік без вад.  Вона з легкістю і дуже швидко пояснює свою позицію, робить це красиво та майстерно, чоловік навіть не помітить, як змінить свою точку зору.


Стрілець
Вона любить гарне і дороге життя, чоловікові буде нелегко догодити їй у сімейному житті.  Вона диктує свої правила та умови, дуже примхлива. Поряд з такою жінкою у чоловіка підвищяться шанси та бажання стати успішним, вона завжди буде для вас добрим другом та підтримкою. Однак, сперечатися та сваритися з нею не варто, простіше визнати свою провину.  Зате вона дуже гостинна та гарна господиня.


Скорпіон
Жінка-Скорпіон завжди приваблива, красива та цікава.  Усі чоловіки будуть заздрити вашій знахідці, а вона буде вірна лише вам. З нею, звичайно, буде не легко, вам доведеться виконувати всі її прохання та вказівки, іншої дороги немає.  Вона злопам'ятна, любить гроші та постійні сплески емоцій.  Просте і розмірене життя точно не для неї.  Вона обожнює свій будинок, приділяє багато часу створенню затишку і атмосфери, особливе значення для неї має постіль.


Терези
Про неї мріє кожен чоловік.  Вона гарна, ніжна, поступлива і мудра.  Ідеальна дружина та мати, смачно готує, а в її будинку завжди чисто та затишно.  Але є один невеликий мінус, вона дуже примхлива.  З такою жінкою має бути уважний чоловік, її мають носити на руках, хвалити та надихати на позитивне мислення.  Тільки з таким чоловіком вона буде ідеальною дружиною.


Діва
Вона розумна, мудра і вірить у те, що чоловік та дружина повинні дивитися в один бік.  Вона завжди буде добрим другом та підтримкою.  Поруч із такою жінкою друзі не потрібні.  Ви почуватиметеся головним у сім'ї, а вона майстерно вам підіграватиме.


Лев
Цариця вашого життя, не варто чекати, що вона стане домогосподаркою. Така дівчина любить публічне та гарне життя, знає, чого хоче, і як їй цього досягти.  Ображати її не варто, вона знає, як гарно помститися і залишити вас в одних черевиках.  Якщо вона вибрала вас, то пройде з вами весь шлях.  Як багато левів і левиць, вибирає собі пару на все життя.  Ви можете бути впевнені у ній.


Рак
Така дівчина створена для сімейного життя.  Сім'я завжди на першому місці.  Вона любить спокій та гармонію, поважає та цінує сімейні традиції.  Відмінна господиня та мати для ваших дітей.  З такою дівчиною має бути справжній чоловік, у якому вона відчуватиме силу, впевненість та захист. Вона обов'язково сподобається вашим друзям, порозуміється з батьками, це у неї в крові.


Близнюки
Вона завжди рухлива, активна, приваблива та любить авантюри. Жінка-Близнюк має чуттєве жіноче серце і холодний чоловічий розум. Буде не лише добрим другом та керівником, а й господаркою, дружиною, матір'ю.  Вона любить сам процес залицяння, цукерково-букетний період.  Не погано розтягнути його років так на тридцять.  Від неї нічого не приховаєш, треба бути завжди відкритим та щирим.  Нудне сімейне життя не для неї.


Телець
Дуже ніжна та романтична, але трохи матеріальна натура.  Забезпеченість та дохід для неї дуже важливі.  Вона буде захоплюватися вашими словами про кохання, але їй важливо розуміти, що ви маєте намір серйозно.  Вона хоче знати, що з вами буде захищено.  Така дівчина завжди знайде собі заняття, так, вона любить свій будинок і чудова господиня, але вона не буде типовою домогосподаркою.  Геніально маніпулює та майстерно шантажує.


Овен
З такою жінкою має бути лише сильний і впевнений у собі чоловік, адже жінка-Овен самодостатня. У момент закоханості вона ніжна та романтична, але при цьому ніколи не буде слабкою. Завжди зможе постояти за себе та свою сім'ю.  Вона смачно готує, але прибирання вдома не найулюбленіше заняття.  Їй потрібні постійні емоції та враження.