Чому не варто робити пропозицію руки та серця на свято

Заповніть форму
і ми створимо Вашу ідеальну пропозицію!
або зв’яжіться самостійно

 Кожному чоловікові хочеться радувати свою кохану, дарувати не лише подарунки та свою щоденну турботу, а й влаштувати справжній сплеск емоцій, щастя та подарувати незабутні спогади. Чоловіки за своєю природою сильніші, менш сентиментальні, більше сконцентровані на глобальному.  Хлопці з Марса, а романтика, скоріше, прерогатива жителів Венери.  Сильній статі складніше здогадатися, які квіти його коханій хотілося б від нього отримати, як саме дівчині хотілося б почути освідчення.  Хочеться чогось особливого, незвичайного, гарного та неповторного.  Хочеться, щоб зачепило, полоскотало і трохи заінтригувало.  Ну і, звичайно, вона зовсім не повинна здогадуватися, що ти запланував і що на неї чекає. Саме тому не роби цього на свята.  Адже це має бути справжній сюрприз!  

Одна з причин не ставати на одне коліно на День Святого Валентина, Новий Рік і День Народження, якщо ви разом вже давно, полягає в тому, що вона точно чекає на визнання в ці дні, і сюрпризу не вийде.  Друга причина – це не позбавляй її у майбутньому ще одного свята.  Відзначайте річницю заручин окремо від інших подій.  Не варто змішувати її емоції та затьмарювати почуття ейфорії від інших свят заручинами. Ми пропонуємо по-особливому дивувати в моменти, коли вона на це зовсім не чекає, і тоді вау-ефект гарантований!  


Дуже важливо натиснути на вірні струни коханої душі, включити фантазію на повну гучність і вибрати найкращий спосіб!  Ми беремося допомагати чоловікам і спрямовувати їх.  Ми – дівчата, тому добре розуміємо, що може сподобатися твоїй коханій, а ще ми – професіонали, які зробили щасливими сотні пар, створюючи для них красу та романтику… Пропонуємо величезну кількість небанальних локацій, свіжих та незвичайних ідей.