9 ідей пропозиції руки та серця

Заповніть форму
і ми створимо Вашу ідеальну пропозицію!
або зв’яжіться самостійно

 Кінотеатр для двох.  Запроси кохану на перегляд вашого найулюбленішого фільму до затишного кінотеатру з окремим особливим кінозалом, тільки для вас двох… Нехай вона думає, що це буде звичайне побачення, як тоді, коли все тільки починалося, і на її улюбленому моменті фільму запропонуй завжди дивитися цей фільм  разом та все життя!  Ну а якщо захочеться чогось масштабнішого, ми з радістю організуємо для вас кінотеатр на даху або на терасі.  У теплий літній вечір хочеться все більше проводити на свіжому повітрі.  Ми організуємо відкриття нового кінотеатру з прем'єрним показом фільму історії вашого кохання!

Пропозиція руки і серця під зоряним небом.  Ерудовані дівчата, які знаються на астрономії, на сьогоднішній день - на вагу золота.  Поклич її створити ваше власне сузір'я, розгляньте свою галактику ближче і тільки тет-а-тет!


Романтичний вечір для двох.  Вона любить теплі вечори з мальовничими заходами сонця на березі Дніпра?  А ми знаємо чудове місце, де ти вип'єш з нею шампанського, і вона скаже тобі так!  


Пропозиція руки і серця біля води.  Запросити на вечерю на красиво прикрашений понтон на воді – більш традиційна ідея попросити руку та серце, але не менш романтична та красива.


Танцювальний флешмоб для коханої.  Якщо ти справді поставив собі за мету вразити її наповал своїм сюрпризом, організуй танцювальний флешмоб, зустрічаючи її з роботи.  А, може, для неї однієї пустишся в танець і ти???


Сюрприз в аеропорту.  Зустріч коханим в аеропорту дарує відчуття свята дому.  Тож нехай вона повертається тепер завжди до коханого чоловіка!